Covid-19 Çalışmaları Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’nin minik voleybolcularına ‘online’ antrenman

Narlıdere’nin minik voleybolcularına ‘online’ antrenman

Narlıdere’nin minik voleybolcularına ‘online’ antrenman

 

Koronavirüs salgını nedeniyle spor faaliyetlerine ara verilmesi Narlıdere Belediye Spor’un voleybolcularına engel olmadı! Evlerinden çıkamayan minik voleybolcular, ‘online’ olarak kuvvet, sürat, denge ve dayanıklılık dersleri alarak, yeni sezona hazırlanıyor.

 

BİYOMOTOR YETİLERİ GELİŞİTİRİCİ EĞİTİM ALIYORLAR

 

Korona salgını ve 20 yaş altına uygulanan evden çıkma yasağı Narlıdere Belediye Spor’un şampiyon voleybolcularını durduramadı! Yeni sezon öncesi güç depolama çalışmalarını aksatmak istemeyen minik sporcular, çareyi ‘online’ eğitimde buldu. Fit Stop Bireysel Antrenörlük Salonu Eğitmenleri Sırma Çavuşoğlu ve Yiğit Altınsoy’un öncülüğünde evlerinden antrenmanlarına devam eden sporcular; kuvvet, sürat, dayanıklılık, esneklik, denge ve koordinasyon çalışmalarını da bilgisayar başında yaparak yeni sezona hazırlanıyor. Çalışmalar 6’şar kişilik gruplar halinde, haftada 4 gün yapılıyor.

 

“KUTLANACAK HAREKET”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Çocuklarımızın kişisel gelişimleri bizler için son derece önemli. Pandemi sürecinde tüm sportif faaliyetlerimizin durması, voleybol takımımızın şampiyon çocuklarına engel olmadı. Evlerinde, uzman eğiticiler eşliğinde antrenman yapmaları kutlanacak bir hareket. Hocalarımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp