Covid-19 Çalışmaları Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’de virüs mesaisi!

Narlıdere’de virüs mesaisi!

Narlıdere’de virüs mesaisi!Ülkemizi de saran Koronavirüs’ün yayılmasını önlemek amacıyla ilçe genelinde tedbirler alan Narlıdere Belediyesi, denetimleri de sıklaştırdı. Belediye Başkanı Ali Engin, esnafı ziyaret etti, hem çalışmaları hem alınan önlemleri yerinde denetledi.BAŞKAN ENGİN DENETİMDE


Narlıdere’nin her köyesinde dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını sürdüren Narlıdere Belediyesi, esnafa yönelik denetimlerini de artırdı.Belediye Başkanı Ali Engin, sosyal mesafeyi korumak adına alınan önlemleri, tezgahta satış koşullarını bizzat denetledi. Esnafı tek tek dolaşan Başkan Engin, bu zorlu süreci, alınan tedbirler ile birlikte, en az zararla atlatmak istediklerini söyledi.


“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”


Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin” Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgınıyla belediye olarak da savaşıyoruz. Tabi ki vatandaşlarımızın tedbirli olup evde kalmaları gerekiyor ama bizler de ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Olası tüm risklerin önüne bilinçli çalışmalarımızla geçmeye çalışıyoruz. Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek”
dedi.

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp