Başkan Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Başkanın Mesajı

 

Değerli Narlıdereliler;

 

Deniziyle, doğasıyla ve tarihi dokularıyla, eşsiz güzelliklere sahip olan Narlıdere, yaşam standartları ve insan kalitesiyle İzmir’in, hatta Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biridir. Bizim üzerimize düşen ise çağdaş ve sosyal demokrasi anlayışıyla hizmetler üreterek bu birikimleri gelecek kuşaklara aktarmaktır.

 

5 yıl boyunca hiç durmadan, yorulmadan, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyet kazanımlarından taviz vermeden bu kente hizmet üretmek de bizim, Narlıderelilere verdiğimiz en büyük sözdür.  

 

Cumhuriyetimizin kurucusu ve ebedi liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatları olarak; O’nun gösterdiği yolda, çağdaşlıktan, akıldan, bilimden ve sanat aşkımızdan geri adım atmadan, demokrasi mücadelemizden ödün vermeden ve nihayetinde gücümüzü halktan alarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu yoldaki en büyük gücümüz de Narlıdereliler olacaktır!

 

Değerli Narlıdereliler;

Çıktığımız bu onurlu yolculukta, sizler bizim en iyi yol arkadaşımız, en değerli yoldaşlarımızsınız…

 

Sizlerin ufkunu açacak, çocuklarımızın geleceğine ışık olacak yatırımları üretme çabamızda, en büyük destekçimiz ve fenerimiz de siz olacaksınız. Hepinizin önünde saygı ve minnetle eğiliyorum.

 

Sizleri en iyi dileklerimle selamlıyor, sevgilerimi sunuyorum.

 

Saygılarımla.

 

 

                                                                                                                                                        Ali Engin

Narlıdere Belediye Başkanı

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp