AnasayfaHaberlerNarlıdere’de 29 Ekim coşkusu!

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’de 29 Ekim coşkusu!

Narlıdere’de 29 Ekim coşkusu!

Narlıdere’de 29 Ekim coşkusu!

 

Cumhuriyet’in 98’nci yıl dönümünü coşku ile kutlamaya hazırlanan Narlıdere  Belediyesi, 29 Ekim’e özel program hazırladı. Akşam saatlerinde Demokrasi Meydanı’nda başlayacak etkinlikler Fener Alayı, Sergi Açılışı ve Çocuk Senfoni Orkestrası Konseri ile devam edecek. Başkan Ali Engin “29 Ekim coşkumuza tüm Narlıderelileri bekliyoruz” dedi.

 

19.00’DA FENER ALAYI

 

Narlıdere Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı, Cuma günü saat 18.00’de, Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı’ndaki Ritim Gösterisi ile başlayacak. 19.00’da ise binlerce Narlıdereli, Fener Alayı ile –bando eşliğinde-Demokrasi Meydanı’ndan Belediye Binası’na yürüyecek. Etkinliğe katılanlara meşaleler ve Türk Bayrakları dağıtılacak. Saat 20.00’de Narlıdere AKM’de, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Cumhuriyet Sergisi açılışı yapılacak. Saat 20.30’da ise Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası Konseri düzenlenecek.

 

“CUMHURİYET SEVDALILARINI BEKLİYORUZ”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Cumhuriyetimizin 98’nci yıl dönümünü coşku ile kutlayacağız. Gün boyu sürecek etkinliklerimize Cumhuriyet sevdalısı tüm Narlıderelileri bekliyoruz” dedi.

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp