AnasayfaHaberlerNarlıdere'de Bayram Sevinci

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere'de Bayram Sevinci

Narlıdere'de Bayram Sevinci
 

Narlıdere’de bayram sevinci

 
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Ramazan Bayramı’nı çalışanlarıyla birlikte kutladı. Önce şantiye tesislerinde, sonra Narlıdere AKM’de personeliyle kucaklaşan Başkan Engin “Bizler Narlıdere’yi birlikte güzelleştirecek ve birlikte büyüteceğiz. 5 yıl boyunca, halktan aldığımız bu gücü en iyi şekilde kullanacağız. Bayramımız kutlu olsun” dedi. 
 
 

ÇALIŞANLARIYLA TEK TEK BAYRAMLAŞTI

 
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Ramazan Bayramı’nı çalışanlarıyla birlikte kutladı. Sabah erken saatlerde şantiye tesislerinde işçilerle kucaklaşan Başkan Engin, tüm personelle tek tek bayramlaştı. Belediye binasındaki çalışanlar için de Narlıdere AKM’de bayramlaşma töreni düzenlendi. Yüzlerce çalışanın katıldığı bayramlaşmada sendika yöneticileri, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de yer aldı. 
 
 

“NARLIDERE’Yİ BİRLİKTE BÜYÜTECEĞİZ”

 
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Huzur ve barış içinde nice mutlu bayramları birlikte yaşamayı diliyoruz. Çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla biz büyük bir aileyiz ve umut doluyuz. Bizler Narlıdere’yi birlikte güzelleştirecek ve birlikte büyüteceğiz. 5 yıl boyunca, halktan aldığımız bu gücü en iyi şekilde kullanacağız. Gün gelecek, bu ülkede herkes mutlu ve huzurlu bir şekilde, barış içinde yaşayacak" dedi.
 
 
 
 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp