AnasayfaHaberlerNARLIDERE’DE FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

NARLIDERE’DE FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

NARLIDERE’DE FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

 

Narlıdere Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla ilçe genelindeki fırın ve unlu gıda işletmelerini denetledi. Titizlikle yapılan denetimlerde hijyen, gramaj ve fiyat kontrolü yapıldı.

 

Narlıdere Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı nedeniyle ilçedeki fırınlarda denetim gerçekleştirdi. İlçe sınırları içinde yer alan fırın ve unlu gıda işletmelerine yönelik denetimde hijyen, gramaj ve fiyat kontrolü yapan belediye ekipleri; işyeri ruhsatlarını ve vergi levhalarını da kontrol etti. Narlıdere Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin titizlikle yaptığı denetimlerde, Narlıdere halkına hizmet veren fırın ve unlu gıda işletmeleri geçer not aldı.  

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçe halkının güvenli ve sağlıklı gıdaya ulaşması için belediye ekiplerinin denetimlerini aralıksız sürdürdüğünü ifade ederek, “Vatandaşlarımızın gıda ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketmesi önceliklerimiz arasında yer alıyor. Belediye ekiplerimiz daha önceki günlerde olduğu gibi Ramazan ayında da ilçe halkına hizmet veren işletmeleri denetlemeye devam ediyor. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.  

 

 

Narlıdere Belediyesi Basın Danışmanlığı

Mithatpaşa Caddesi No.447 Narlıdere-İZMİR Tel:238 87 43 Faks: 238 87 40

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp