AnasayfaHaberlerNarlıdere’de can dostlar için Pati-Fest!

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’de can dostlar için Pati-Fest!

Narlıdere’de can dostlar için Pati-Fest!

Narlıdere’de can dostlar için Pati-Fest!


Narlıdere Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen Pati-Fest renkli görüntülere sahne oldu. Bakü Parkı’nda çok sayıda hayvan severin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlendi. Hayvan hakları ve sahiplendirme konusunda farkındalık yaratıldı. Başkan Ali Engin "Dünyamızı paylaştığımız can dostlarımıza sahip çıkmalıyız” dedi.

 
KÖPEKLERİYLE YARIŞTILAR


Narlıdere Belediyesi'nin, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında, bu yıl ikincisini düzenlediği Pati- Fest’te, gün boyunca müzik dinletisi, stil yarışması, çocuklar için palyaço gösterileri düzenlendi. Sevimli köpekler, sahipleri ile birlikSahipli hayvanlar için ücretsiz danışmanlık, sahipsiz can dostlarımız ise sahiplendirme stantları kuruldu. 100 kiloya yakın mama dağıtımı yapıldı.

 
“AMAÇ FARKINDALIK YARATMAK”


Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Yaşamı paylaştığımız can dostlarımızın sağlığı ve kaliteli ortamlarda yaşamaları bizler için son derece önemli. Bu anlamda farkındalığımızın artması için bu festivali düzenledik. Katılan ve emek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp