AnasayfaHaberlerNarlıdere’nin spor kursları başlıyor

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’nin spor kursları başlıyor

Narlıdere’nin spor kursları başlıyor

Narlıdere’nin spor kursları başlıyorNarlıdere Belediyesi, pandemi nedeniyle ara verdiği spor okulu yetiştirme kurslarına, Temmuz ayı itibariyle yeniden başlayacak. 5 Temmuz'a kadar sürecek kayıtların ardından Voleybol, Basketbol ve Yüzme branşlarında kurslar açılacak. Pandemi kuralları, hijyen ve sosyal mesafe göz önünde bulundurulacak. Belediye Başkanı Ali Engin “Spor faaliyetlerini ihmal etme lüksümüz yok. Kurallara uyarak eğitimlerimizi vereceğiz. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.VOLEYBOL, BASKETBOL VE YÜZME


Narlıdere Belediyesi tarafından başlatılan spor okulu yetiştirme kursları bu sezon 3 branşta yapılacak. Voleybol için 2010-2013 arası doğumlu kız öğrenciler kabul edilecek.  Basketbol kursları için ise 2008-2013 arası doğumlular kayıt yaptırabilecek. Yüzme kursunda ise 4-17 yaş arası kız ve erkek öğrenciler eğitim alabilecek. Kayıtlar için hafta içi 09.00 ile 16.00 saatleri arasında 239 73 53 numaralı telefondan bilgi alınabilecek.


 “HERKESİ BEKLİYORUZ”


Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Spor yapmak hayatımızın vazgeçilmezi. Pandemi sürecinde kurslarımıza ara verdik ancak Temmuz ayı itibariyle kurallara uyarak yeniden başlatacağız. İlgi duyan tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

 

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp