AnasayfaHaberlerNarlıdere’nin sokaklarına “modern dokunuş”

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’nin sokaklarına “modern dokunuş”

Narlıdere’nin sokaklarına “modern dokunuş”

Narlıdere’nin sokaklarına “modern dokunuş”


 

Narlıdere Belediyesi, son 3 ayda yoğunlaşan asfalt ve parke taşı kaplama çalışmalarıyla hem kenti güzelleştirdi, hem de vatandaşların yaşamını kolaylaştırdı. Başkan Ali Engin “Tüm eksikleri gidereceğiz” dedi.VATANDAŞLAR MEMNUN!


 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mart ayından bu yana altyapısı tamamlanmış 14 sokakta, 1600 metrekare kilit parke ve bin 200 metre kaldırım bordürü çalışması yaptı. Ekipler; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle 48 ayrı adreste de 310 metrekare asfalt yama işi gerçekleştirdi. Sokakları birbirine bağlayan merdivenler boyandı, onarıldı. Yapılan çalışmalar, sokakları modern görünüme kavuşturdu. Hem araç hem de yaya trafiğini rahatlatacak düzenlemeler yapılırken, çalışmalar vatandaşları memnun etti.


 

“TÜM EKSİKLERİ GİDERECEĞİZ”

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin "Fiziki yatırımlar ve altyapı hizmetlerimizle Narlıderemizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Tüm mahallelerimize eşit hizmet götürme ilkemiz doğrultusunda, ilçe genelinde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam edecek, tüm eksiklikleri ve ihtiyaçları gidereceğiz" dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp