AnasayfaHaberlerNarlıdere’nin caddeleri bayraklarla süslendi

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’nin caddeleri bayraklarla süslendi

Narlıdere’nin caddeleri bayraklarla süslendi

 

Narlıdere’nin caddeleri bayraklarla süslendiNarlıdere Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, bir kez daha cadde ve sokakları bayraklarla donattı. Koronavirüs nedeniyle 100. yılı meydanlarda kutlayamayacak olan Narlıdereliler, bu coşkuyu evlerinde yaşatacak. Başkan Ali Engin “Çocuklarınızın en güzel videolarını bize gönderin yayınlayalım” dedi.

 

SOKAKLAR GELİNCİK TARLASI GİBİ


Koronavirüs salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yıldönümünü meydanlarda kutlayamayacak olan Narlıdereliler, bayram coşkusunu evlerinde yaşamaya hazırlanırken, Narlıdere Belediyesi de cadde ve sokakları Atatürk ve Türk Bayraklarıyla süsledi. Narlıdere’nin sokakları, gelincik tarlasına dönüştü. Ailelere seslenen Başkan Ali Engin, anne babaların çocuklarıyle çekecekleri videoları göndermeleri halinde sosyal medya hesaplarında paylaşacaklarını duyurdu. Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası’nın minik üyeleri evlerinde, kendi enstürümanlarıyla İstiklal Marşını çaldı. Nar Çiçekleri Anaokulu öğrencileri de Atatürk’ün çocuklarla ilgili sözlerini okudu, etkinlikler klip haline dönüştürüldü.“EN GÜZEL ŞİİRLERİ BİZE GÖNDERİN”


Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Ulu Önderimiz Atatürk’ün, dünya çocuklarına armağan ettiği bu özel günü ne yazık ki bu yıl hakkıyla kutlayamayacağız ancak hiçbir zorluk, içimizdeki coşkuya engel olamaz. Caddelerimizi yine bayraklarla süsledik. Coşkuyu evlerimizde yaşamak için ailelerimize önemli bir görev düşüyor. Çocuklarımıza en güzel 23 Nisan şiirlerini okutup, Atatürk temalı fotoğraflar çekip narliderebldbasin@gmail.com adresine gönderin, sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım” dedi.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp