AnasayfaHaberlerNarlıdere’de Gaziler ve Şehit Aileleri iftarda Buluştu

HABERLER Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Narlıdere’de Gaziler ve Şehit Aileleri iftarda Buluştu

Narlıdere’de Gaziler ve Şehit Aileleri iftarda Buluştu

Narlıdere’de en anlamlı iftar

 

Narlıdere’de gaziler ve şehit aileleri iftarda buluştu

 

Narlıdere’de; gaziler ve şehit aileleri, öksüz ve yetim aileleri, ilçe protokolü ile sivil toplum kuruluşları iftar sofrasında buluştu. Narlıdere Kaymakamı Süleyman Hurrem Aksoy’un davetine Belediye Başkanı Ali Engin ve 300’e yakın konuk katıldı.

 

 

300 DAVETLİ KATILDI

 

Narlıdere Huzurevi’nde gerçekleşen iftar davetinde Narlıdere Kaymakamı Suleyman Hurrem Aksoy, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Garnizon Komutanı Albay Tuncay Pekşen, siyasi parti temsilcileri, gaziler ve şehit aileleri, öksüz ve yetim aileleri, ilçe protokolü ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 300 davetlinin katıldığı iftarda, Narlıdere Müftüsü Kemal Karadeniz’in dualarıyla oruç açıldı.

 

 

“BİRLİKTE GÜZEL HİZMETLER ÜRETECEĞİZ”

 

Narlıdere Kaymakamı Süleyman Hurrem Aksoy “Gazilerimize, şehitlerimize ve ailelerine minnetlerimizi sunuyorum. Öksüz ve yetimlerimizin bizlere emanet olduğunu belirtmek istiyorum. Demokrasinin temel taşı olan sivil toplum kuruluşları ile birlikte güzel hizmetler üreteceğimizden eminim. Birlikte daha kalabalık iftar sofralarında buluşmayı temenni ediyorum” dedi.

 

 

HOŞGÖRÜ VE BEREKET VURGUSU

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Ramazan ayının hoşgörüsü ve bereketi ile bir aradayız. Bu değerli organizasyona katılan ve düzenleyen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

Narlıdere Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

  • Narlıdere Facebook
  • Narlıdere Instagram
  • Narlıdere Twitter
  • Narlıdere Youtube
  • Narlıdere Whatsapp